0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Iran
Pro League
Persepolis FC
۲
۰
Esteghlal Khuzestan FC
Finished
۱۶:۰۰
Sanat Naft Abadan FC
۰
۰
Padideh Khorasan FC
Finished
۱۷:۳۰
International Clubs
UEFA Europa League, Knockout stage
SS Lazio Roma
۰
۱
FC Sevilla
Finished
۲۱:۲۵
Celtic Glasgow
۰
۲
CF Valencia
Finished
۲۳:۳۰
Galatasaray
۱
۲
SL Benfica
Finished
۲۱:۲۵
Club Brugge
۲
۱
FC Salzburg
Finished
۲۳:۳۰
Olympiacos Piraeus
۲
۲
FC Dynamo Kiev
Finished
۲۱:۲۵
FC Viktoria Plzen
۲
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۳:۳۰
FC Stade Rennes
۳
۳
Real Betis Balompie
Finished
۲۱:۲۵
SK Slavia Prague
۰
۰
KRC Genk
Finished
۲۱:۲۵
BATE Borisov
۱
۰
Arsenal FC
Finished
۲۱:۲۵
FC Zurich
۱
۳
SSC Napoli
Finished
۲۳:۳۰
Malmo FF
۱
۲
Chelsea FC
Finished
۲۳:۳۰
SK Rapid Wien
۰
۱
Inter Milano
Finished
۲۱:۲۵
Sporting CP
۰
۱
CF Villarreal
Finished
۲۳:۳۰
FC Krasnodar
۰
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۲۱:۲۵
FC Shakhtar Donetsk
۲
۲
Eintracht Frankfurt
Finished
۲۳:۳۰
Qatar
Stars League
Al-Rayyan
۳
۱
Al-Arabi Doha
Finished
۲۰:۴۰
Umm-Salal
۲
۱
AL Gharafa
Finished
۱۸:۲۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
Al-Nasr Dubai SC
۰
۱
Sharjah FC
Finished
۱۹:۳۰
Fujairah FC
۰
۵
AL Jazira (UAE)
Finished
۱۶:۵۵
Egypt
Premier League
Pyramids FC
۴
۰
Smouha SC
Finished
۲۱:۰۰
Al-Masry
۲
۰
Misr Lel Makasa
Finished
۱۸:۳۰
EL Daklyeh
۲
۲
EL Gounah
Finished
۱۶:۰۰
India
I-League
Quess East Bengal FC
۵
۰
Shillong Lajong FC
Finished
۱۵:۰۰
International Clubs
Copa Libertadores, Qualification
SAO Paulo SP
۰
۰
CA Talleres De Cordoba
Finished
۰۳:۰۰
Libertad Asuncion
۵
۱
THE Strongest
Finished
۰۰:۴۵
Caracas FC
۰
۰
Delfin SC
Finished
۰۳:۰۰
Universidad De Chile
۰
۰
FBC Melgar
Finished
۰۰:۴۵
India
Indian Super League
FC Goa
۳
۰
ATK
Finished
۱۷:۳۰
International Youth
U19 Friendly Games
Spain
۱
۱
Scotland
Finished
۱۳:۳۰
Greece
۱
۰
Romania
Finished
۱۶:۳۰
Ranero Cf U19
۱
۶
Azerbaijan
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
۱
۰
Serbia
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie C, Girone C
Urbs Reggina 1914
۰
۰
Potenza Calcio
Finished
۲۳:۰۰
Rende Calcio 1968
۰
۱
Siracusa Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Taawoun FC
۴
۰
Ohud Medina
Finished
۱۹:۰۵
AL Fayha FC
۱
۲
AL Fateh SC
Finished
۱۶:۱۵
Brazil
Copa do Brasil
SAO Raimundo RR
۰
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۳:۰۰
SAO Jose RS
۰
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۰:۳۰
Brusque SC
۱
۱
Atletico GO
Finished
۰۲:۰۰
Boavista SC RJ
۱
۲
Figueirense FC SC
Finished
۰۲:۰۰
Esporte Clube Avenida RS
۱
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۲:۰۰
Tombense MG
۳
۰
Sport Recife PE
Finished
۰۳:۰۰
Ypiranga AP
۰
۱
Cuiaba EC MT
Finished
۰۳:۰۰
Moto Clube MA
۲
۰
Vitoria BA
Finished
۰۳:۴۵
Campinense PB
۰
۲
Botafogo RJ
Finished
۰۳:۰۰
Rio Branco FC AC
۲
۲
Bahia BA
Finished
۰۵:۰۰
Real Desportivo Ariquemes RO
۱
۴
Avai FC SC
Finished
۰۲:۰۰
CS Sergipe SE
۰
۲
Goias EC GO
Finished
۰۲:۰۰
SAO Raimundo EC PA
۰
۲
Criciuma SC
Finished
۰۱:۳۰
Galvez EC AC
۰
۱
ABC FC RN
Finished
۰۲:۰۰
Serra ES
۱
۰
Remo PA
Finished
۰۲:۰۰
Operario FC MS
۱
۴
Botafogo FC PB
Finished
۰۳:۰۰
Manaus AM
۱
۱
Vila Nova GO
Finished
۰۴:۰۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Nacional Asuncion
۲
۴
Club Olimpia
Finished
۰۲:۴۵
France
National
FC Chambly Oise
۲
۰
US Quevillaise-Rouen Metropole
Finished
۲۳:۰۰
Costa Rica
Primera Division, Clausura
CS Herediano
۳
۲
AD Santos De Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
CS Cartagines
۰
۰
AD San Carlos
Finished
۰۵:۳۰
LD Alajuelense
۱
۰
AD Carmelita
Finished
۰۵:۳۵
Municipal Perez Zeledon
۳
۰
Limon FC
Finished
۰۰:۳۰
AD Municipal Grecia
۲
۲
Guadalupe FC
Finished
۰۰:۳۵
Russia
FNL Cup
FC Chertanovo Moscow
۰
۲
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۷:۰۰
FC Rotor
۱
۰
Pyunik Yerevan FC
Finished
۱۴:۱۵
FC Tyumen
۲
۰
Riga FC
Finished
۱۹:۴۵
FC Murom
۱
۲
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۱:۳۰
FC Tyumen
-
-
FK Riga
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
International Clubs
Club Friendly Games
FC Nikopol
۰
۳
Tavriya-Skif Rozdol
Finished
۱۶:۳۰
Jsv Mariatrost
۲
۲
Sv Hausmannstaetten
Finished
۲۲:۴۵
Ararat Moscow
۲
۰
FC Strogino-M
Finished
۱۰:۳۰
Shinnik M Yaroslavl
۰
۱
Znamya Truda
Finished
۱۲:۳۰
Fc Ufa-2
۰
۰
FC Volga Ulyanovsk
Finished
۱۰:۰۰
Khimik-avgust Vurnary
۱
۲
FC Nosta Novotroitsk
Finished
۱۴:۰۰
Rubin Kazan Ii
۳
۰
Neftek. Nizhnekamsk
Finished
۱۲:۰۰
FK Jedinstvo Stara Pazova
۰
۰
Dunav Stari Banovci
Finished
۱۵:۳۰
FC Podillya Khmelnytskyi
۳
۰
Sluch Starokonstyantyniv
Finished
۱۲:۳۰
Motor Zaporizhya
۳
۱
Druzhba Novonikolaevka
Finished
۱۳:۳۰
Scheiblingkirchen-Warth Usv
۱
۰
SC Neudorfl
Finished
۲۱:۰۰
FK Rosich
-
-
Saturn 2 Ramenskoe
Finished
۱۲:۳۰
Fc Minaj
۸
۱
Fc Agronyva
Finished
۱۷:۱۵
RB Halbenrain
۲
۷
USV RB Hof
Finished
۲۲:۱۰
Neftek. Nizhnekamsk
-
-
Rubin Kazan Ii
Cancelled
۱۲:۰۰
CD Alcoyano
-
-
FC Locomotive Tbilisi
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Peremoga Dnipro
-
-
MFC Metalurh Zaporizhya
Cancelled
۱۴:۳۰
FC Kalush
-
-
Prykarpattia
Cancelled
۱۵:۰۰
NK Domzale
۱
۰
NK Roltek Dob
Finished
۱۵:۳۰
Nyva Terebovlia
-
-
Sluch Krasilov
Cancelled
۱۵:۳۰
FK Dolgoprudny
-
-
Fc Dinamo Sukhum
Finished
۱۵:۳۰
SV Heimstetten
-
-
FC Augsburg II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
India
Santosh Trophy
Haryana
۰
۰
Uttar Pradesh
Finished
۰۸:۰۰
Himachal Pradesh
۰
۱
Punjab
Finished
۱۲:۰۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Dublin University FC
۱
۲
Arklow Town FC
Finished
۲۳:۳۰
Panama
Premier Reserve League
San Francisco FC (Pan)
۰
۲
Costa Del Este FC
Finished
۰۱:۳۰
Egypt
2nd Division
El Shams
۱
۰
Coca Cola
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Carioca, Serie A, Taca Guanabara, Playoffs
Vasco DA Gama RJ
۳
۰
Resende FC RJ
Finished
۰۳:۰۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
CSD Xelaju MC
۱
۱
CSD Municipal
Finished
۰۵:۳۰
CSD Comunicaciones
۰
۰
Deportivo Siquinala
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Sanarate
۲
۱
Antigua Gfc
Finished
۰۱:۱۵
CD Chiantla
۳
۰
CD Petapa
Finished
۰۵:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Douglas Haig
۲
۲
Club Atletico Parana
Finished
۰۳:۳۰
Israel
Ligat Al, Women
MS Kiryat Gat
۳
۰
Hapoel Raanana
Finished
۲۱:۳۰
AS Tel Aviv University
-
-
Hapoel Beer Sheva
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Hapoel Nir Ramat Hasharon
-
-
Maccabi Kishronot Hadera
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Academic Team Girls
-
-
Maccabi Holon FC
Finished
۲۱:۰۰
Maccabi Kishronot Hadera
-
-
Hapoel Nir Ramat Hasharon
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Nicaragua
U20 Liga Primera Juvenil
Unan
-
-
Walter Ferretti
Cancelled
۰۲:۰۰
Brazil
Pernambucano, Serie A1, First stage
Flamengo De Arcoverde PE
-
-
Central PE
Cancelled
۰۲:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Temperley Reserve
-
-
Chacarita Juniors
Cancelled
۱۵:۳۰
Ferro Carril Oeste
۳
۰
Nueva Chicago Res.
Finished
۱۵:۳۰
Villa Dalmine
-
-
Arsenal FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید